fbpx
PAGRINDINIS MENIU

PRAMOGINIAI ŠOKIAI
Pramoginiai šokiai – tai šokiai šokami poroje, juos sudaro penki Europos (standartiniai) ir penki Lotynų Amerikos šokiai. Pamokose šokame: valsą, tango, vienos valsą, fokstrotą, kvikstepą, sambą, cha cha cha, rumbą, pasodoblį ir džaivą.

Rekomenduojame šią porų grupę tiems, kurie nori išmokti įvairių jau seniai pasaulį užkariavusių šokių ritmų. Klasikiniai šokiai (valsas, tango, vienos valsas, fokstrotas, kvikstepas), Lotynų Amerikos šokiai (samba, cha cha cha, rumba, pasodoblis ir džaivas) suteiks Jums malonumo, per daug neįklimpstant į terminologiją ir techninį žargoną ir leidžiant pajusti, ka reiškia šokti, nes ši puiki nuotaika, kuri kyla judant parketu visiškoje harmonijoje su savo partneriu, sukantis, skriejant, darant šuoliukus yra svarbiausias dalykas.

Jeigu nori išmokti visame pasaulyje populiarius šokius, sustiprinti pasitikėjimą savimi bei ryšį su jums patinkačiu žmogumi ar antrąja puse ši grupė TAU!


 REGISTRACIJA Į PRAMOGINIŲ ŠOKIŲ GRUPES

Pasirinkite Jums tinkantį šokių lygį, savaitės dieną ir laiką, jeigu pasirinkimų nėra sugeneruota, registracija nevykdoma šiam šokio stiliui.

Pirmadienis

Antradienis

    Trečiadienis

    Ketvirtadienis