PAGRINDINIS MENIU

CUBAN SALSA / BACHATA
Cuban Salsa – įmantriais rankų perkėlimais ir veržliais kūno judesiais pasižymintis salsos šokio stilius. Šokio metu atliekami įvairūs sukiniai poroje, o partneriai juda vienas aplink kitą ratu.

Salsa Rueda de Casino – tai salsa, kurią šoka žmonių grupė. Poros, šokdamos ratu pagal šauklio/lyderio šaukiamas figūras atlieka judesius visą laiką keisdamos partnerius. Šis šokis tai tarsi žaidimas, jo judrumas ir nuotaikingumas, suteikia puikią galimybę susipažinti su kitais šokėjais.

Bachata – vienas seksualiausių ir jausmingiausių Lotynų Amerikos šokių. Bachata šokio žingsneliai paprasti ir elegantiški.

Rekomenduojame šią porų grupę tiems, kurie siekia suderinti egzotiškus bei dinamiškus kubietiškos salsos ritmus su romantiškąją ir jausmingąją Bachata. Pamokose po truputį susipažinsime su kubietiškos salsos bei bachatos pagrindais. Kursui įsibėgėjus pradėsime sukti Kubietiškos salsos ratą. Tai salsa, kurią šoka žmonių grupė. Poros, šokdamos ratu pagal šauklio/lyderio šaukiamas figūras atlieka judesius visą laiką keisdamos partnerius. Šis šokis tai tarsi žaidimas, jo judrumas ir nuotaikingumas, suteikia puikią galimybę susipažinti su kitais šokėjais bei linksmai praleisti laiką bendraminčių kompanijoje.

Jeigu esi energingas, veržlus ir linksmas ši grupė TAU!


REGISTRACIJA Į CUBAN SALSA / BACHATA GRUPES

Pasirinkite Jums tinkantį šokių lygį, savaitės dieną ir laiką, jeigu pasirinkimų nėra sugeneruota, registracija nevykdoma šiam šokio stiliui.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis