fbpx
PAGRINDINIS MENIU

JAUNAVEDŽIŲ ŠOKIS, JAUNŲJŲ VALSAS – IŠSKIRTINIS VESTUVINIS ŠOKIS

Jaunavedžiams

Jūsų vestuvės artėja, o mintis kad reikės sušokti savo pirmąjį šokį svečiams ir artimiesiems matant atrodo bauginanti. Mes esame čia, kad pasidalintume savo patirtimi, siekiant padėti jums pasiruošti savo ypatingai dienai! Atsižvelgdami į darbą su sužadėtiniais per pastaruosius aštuonerius metus, mes sukūrėme veiksmingus mokymo metodus padėsiančius poroms turinčioms įvairius šokimo lygius, poreikius ir tikslus.

Jūsų vestuvinio šokio pamokas, bus skirtos ne tik išmokti reikalingus šokio žingsnelius, bet taip pat padės plėtoti gilesnį tarpusavio ryšį, nes niekas kitas taip nesuartina kaip šokis.

Jeigu norite, kad Jūsų pirmasis šokis būtų įsimintinas, mes padėsime Jums pasirinkti tinkamą muziką, sukursime choreografiją pagal Jūsų išsirinktą dainą ir išmokinsime Jus šokti kartu.

Leiskite mums padėti jums jaustis patogiai ir atrodyti nuostabiai šokant per savo vestuves! Šokių stiliai, kuriuos mes mokome: Valsas, Tango, Fokstrotas, Salsa, Rumba, Bachata, Cha Cha Cha, Swing.

Dainos tinkančios pirmajam jaunavedžių šokiui:

 
 
 
 
 
 
 
 
 Daigiau dainų galite rasti mūsų grojaraštyje.


Mes siūlome Jums pradėti pamokas likus 1-2 mėnesiams prieš savo vestuves. Nesibaiminkite laiko tikrai užteks. Rekomenduojame 4-5 individualias pamokas būsimiems jaunavedžiams. Pirmosios vestuvinio šokio pamokos metu, norėtume su jumis susitikti, geriau pažinti vieni kitus ir aptarti Jūsų šokio choreografiją, išsirinkti muziką bei išmokti pagrindinius šokio žingsnelius. Antra ir trečia pamoka – individualiai Jūsų porai sukurtos choreografijos mokymasis. Ketvirta ir penkta pamoka skirtos choreografijos tobulinimui, bei šokio pajautimui.

INDIVIDUALI 1
30 €/pam.
Viena šokių pamoka skirta tik Jums! Pamoka trunka 1 val. Kaina nurodyta porai.
INDIVIDUALI 5
25 €/pam.
Penkios šokių pamokos skirtos tik Jums. Nuolaida individualiai pamokai perkant penkias pamokas iš karto. Pamoka trunka 1 val. Kaina nurodyta porai.

Daugiau informacijos:

info@parati.lt

+370 (626) 64 940