fbpx
PAGRINDINIS MENIU

JAUNAVEDŽIAMS / MERGVAKARIAMS

JaunavedžiamsMergvakariamsRenginiams

Jūsų vestuvės artėja, o mintis kad reikės sušokti savo pirmąjį šokį svečiams ir artimiesiems matant atrodo bauginanti. Mes esame čia, kad pasidalintume savo patirtimi, siekiant padėti jums pasiruošti savo ypatingai dienai! Atsižvelgdami į darbą su sužadėtiniais per pastaruosius aštuonerius metus, mes sukūrėme veiksmingus mokymo metodus padėsiančius poroms turinčioms įvairius šokimo lygius, poreikius ir tikslus.

Jūsų vestuvinio šokio pamokas, bus skirtos ne tik išmokti reikalingus šokio žingsnelius, bet taip pat padės plėtoti gilesnį tarpusavio ryšį, nes niekas kitas taip nesuartina kaip šokis.

Jeigu norite, kad Jūsų pirmasis šokis būtų įsimintinas, mes padėsime Jums pasirinkti tinkamą muziką, sukursime choreografiją pagal Jūsų išsirinktą dainą ir išmokinsime Jus šokti kartu.

Leiskite mums padėti jums jaustis patogiai ir atrodyti nuostabiai šokant per savo vestuves! Šokių stiliai, kuriuos mes mokome: Valsas, Tango, Fokstrotas, Salsa, Rumba, Bachata, Cha Cha Cha, Swing.

Dainos tinkančios pirmajam jaunavedžių šokiui:

 
 
 
 
 
 
 
 
 Daigiau dainų galite rasti mūsųgrojaraštyje.


Mes siūlome Jums pradėti pamokas likus 1-2 mėnesiams prieš savo vestuves. Nesibaiminkite laiko tikrai užteks. Rekomenduojame 4-5 individualias pamokas būsimiems jaunavedžiams. Pirmosios vestuvinio šokio pamokos metu, norėtume su jumis susitikti, geriau pažinti vieni kitus ir aptarti Jūsų šokio choreografiją, išsirinkti muziką bei išmokti pagrindinius šokio žingsnelius. Antra ir trečia pamoka – individualiai Jūsų porai sukurtos choreografijos mokymasis. Ketvirta ir penkta pamoka skirtos choreografijos tobulinimui, bei šokio pajautimui.

INDIVIDUALI 1
30 €/pam.
Viena šokių pamoka skirta tik Jums! Pamoka trunka 1 val. Kaina nurodyta porai.
INDIVIDUALI 5
25 €/pam.
Penkios šokių pamokos skirtos tik Jums. Nuolaida individualiai pamokai perkant penkias pamokas iš karto. Pamoka trunka 1 val. Kaina nurodyta porai.
Šokių pamoka – tai tobula idėja jūsų mergvakariui. Tai puikus būdas linksmai ir nuotaikingai praleisti laiką. Talentingi Para Ti treneriai tikrai žino, kaip padaryti, kad visos dalyvaujančios šventėje jaustūsi smagiai, o būsimoji nuotaka taptų vakaro žvaigžde. Svarbiausia, kad dalyvaujančių pamokoje merginų/moterų ankstesnė šokių patirtis tikrai nėra būtina, nes šokio žingsneliai nesudėtingi ir paprasti, tačiu labai linksmi ir egzotiški ir suteikiantys daug džiaugsmo net ir šokius lankančioms merginoms/moterims.

Jūsų laukia:

  • 1 val. turiningo ir smagaus laiko šokių salėje mūsų studijoje, kuri yra pačioje miesto širdyje senamiestyje (Benediktinių g. 1) arba jūsų pasirinktoje šventės vietoje.
  • Galite rinktis šias šokių pamokos temas: Lotynų Amerikos karštis arba burleskos vilionė.
  • Turėsite galimybę atsinešti užkandžių ir gėrimų, kuriais per pertraukėlias tarp šokių galėsite pasivaišinti.
  • Pagal pageidavimą, specialiai Jums, galime sukurti gundančią choreografiją šokiui pagal Jūsų pasirinktą muziką.
  • Nuotakai įteiksime DOVANĄ – šokių pamokų abonementą mūsų šokių studijoje.
  • Nepamirštamus įspūdžius galėsite įamžinti nuotraukose. Jūsų pageidavimu užsakysime profesionalų fotografą (Ilmito Photography), kuris gerą nuotaiką ir nuostabias emocijas užfiksuos foto nuotraukose.

Kaina šokių pamokos mergvakaryje € 75.00

Fotografo paslaugos € 45.00

Daugiau informacijos:

info@parati.lt

+370 (626) 64 940

Norite paįvairinti savo šventę ir nustebinti svečius? Atvyksime tiesiai į Jūsų šventės vietą ir padarysime tai kartu!

Mes siūlome Jums linksmas šokių pamokas pagal nuotaikingą muziką, kurias galime priderinti prie Jūsų organizuojamos šventės temos arba tiesiog atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus parinksime populiariausias ir jau išbandytas šokių pamokų temas.

  • Lotynų Amerikos ritmai (salsa, cha cha cha, merengue, lambada).
  • Retro ( svingas, charlstonas, tvistas, jive).
  • Pasaulio šokiai (graikiški, kaubojiški, Lotynų Amerikos, indiški bei lietuviški šokiai).
  • Klubiniai šokiai (pagal populiarią visų laikų muziką).

Jeigu organizuojate gimtadienį, mergvakarį, bernvakarį, įmonės renginį, ar vestuves arba tiesiog norite padaryti nepamirštamą staigmeną šventės svečiams “Para Ti” šokių mokytojai pasiruošę Jums padėti. Mes galime atvykti į Jūsų šventės vietą visoje Lietuvoje arba jūs galite atvykti pas mus į studiją, esančią miesto širdyje senamiestyje ir sukursime nepakartojamą šokių nuotaiką bei atrmosferą padėdami visiems šventės dalyviams įsilieti į šokių sūkūrį.